Srpen 2007

Hnilička by se znovu rád porval o reprezentaci

17. srpna 2007 v 12:42 | Rebelka 27 |  Hokej 2008
Liberec - Hokejový gólman Milan Hnilička se připravuje na svou čtvrtou sezonu v brance libereckých Bílých Tygrů. Letos v květnu podepsal pod Ještědem novou dvouletou smlouvu a netají se nejvyššími cíli.
Hokejisté Liberce už dvakrát za sebou dokázali vyhrát základní část české extraligy, ale ve vyřazovacích bojích nikdy nedošli do finále. V minulé sezoně podlehli v semifinále Spartě.
Stříbrný smutek
Milan Hnilička ve finále světového šampionátu 2006 v Rize.

Hokejová reprezentace začne na ledě ligového nováčka

17. srpna 2007 v 12:38 | Rebelka 27 |  Hokej 2008
Čeští hokejisté začnou sezonu s Německem
Praha - Nová sezona začne na konci srpna české hokejové reprezentaci. Svěřenci trenéra Aloise Hadamczika 29. srpna přivítají na ledě extraligového nováčka z Ústí nad Labem Německo.
O dva dny později se stejní soupeři utkají v Karlových Varech. Reprezentační sezona, která vyvrcholí začátkem května v Kanadě mistrovstvím světa, pak bude pokračovat v listopadu prvním turnajem Euro Hockey Tour. Jako první bude letos na programu finský Karjala Cup.
Česko - Kanada: česká radost

Hlavním favoritem Zlaté hokejky je Jágr

17. srpna 2007 v 12:35 | Rebelka 27 |  Hokej 2008
Neslavnější český hokejista Jaromír Jágr podle všeho převezme poosmé Zlatou hokejku určenou pro nejlepšího domácího hráče uplynulé sezony. Pětatřicetiletá opora zámořského New Yorku Rangers ovládla hlasování první poloviny ankety a má velkou šanci získat trofej potřetí za sebou.Jaromír Jágr

free counters