Srpen 2010



Velká cena Itálie - 12.09.2010

30. srpna 2010 v 10:02 | Rebelka 27 |  F1 2010

14. závod - GP Itálie

ITÁLIE
  • Kdy: 12.09.2010
  • Kde: Itálie
  • Okruh: Autodromo Nazionale di Monza
  • Délka: 5793 metrů
  • Počet kol: 53
  • Sledujte na: TV NOVA od 14:00

Zajímavosti:

  • OTEVŘENÍ OKRUHU: 1950
  • PRVNÍ VELKÁ CENA: 3.9.1950
  • NEJVĚTŠÍ RYCHLOST: 351,7 KM/H

Ohlédnutí:

  • 2003 - Michael Schumacher (Ferrari)
  • 2004 - Rubens Barrichello (Ferrari)
  • 2005 - Juan Pablo Montoya (McLaren)
  • 2006 - Michael Schumacher (Ferrari)
  • 2007 - Fernando Alonso (McLaren)
  • 2008 - Sebastian Vettel (Toro Rosso)
  • 2009 - Rubens Barichello (Brown GP)

Yolanda Be Cool & DCUP - We No Speak Americano (video)

29. srpna 2010 v 21:13 | Rebelka 27 |  ○Jak to vidí Rebelka 27

Hitovka letošního léta, tuhle písničku jsem si opravdu rychle oblíbila!! A klip nemá chybu!!


Grand Prix Belgie

29. srpna 2010 v 20:41 | Rebelka 27 |  F1 2010
GP Belgie 2010


P.JezdecTýmKolaČas/ztrátaStart
1Lewis HamiltonMcLaren-Mercedes441:29:04,3 h2
2Mark WebberRBR-Renault44+1,5 s1
3Robert KubicaRenault44+3,4 s3
4Felipe MassaFerrari44+8,2 s6
5Adrian SutilForce India-Mercedes44+9,0 s8
6Nico RosbergMercedes GP44+12,3 s14
7Michael SchumacherMercedes GP44+15,5 s21
8Kamuj KobajašiBMW Sauber-Ferrari44+16,6 s17
9Vitalij PetrovRenault44+23,8 s23
10Jaime AlguersuariSTR-Ferrari44+29,4 s11
11Vitantonio LiuzziForce India-Mercedes44+34,8 s12
12Pedro de la RosaBMW Sauber-Ferrari44+36,0 s24
13Sébastien BuemiSTR-Ferrari44+39,8 s16
14Nico HülkenbergWilliams-Cosworth43+1 kolo9
15Sebastian VettelRBR-Renault43+1 kolo4
16Heikki KovalainenLotus-Cosworth43+1 kolo13
17Lucas di GrassiVirgin-Cosworth43+1 kolo22
18Timo GlockVirgin-Cosworth43+1 kolo20
19Jarno TrulliLotus-Cosworth43+1 kolo15
20Sakon JamamotoHRT-Cosworth42+2 kola19
-Fernando AlonsoFerrari37+7 kol10
-Jenson ButtonMcLaren-Mercedes15+29 kol5
-Bruno SennaHRT-Cosworth5+39 kol18
-Rubens BarrichelloWilliams-Cosworth0+44 kol7


Průběžné pořadí MS (po 13 z 19 závodů):
1. Hamilton 182
2. Webber 179
3. Vettel 151
4. Button 147
5. Alonso 141
6. Massa 109
7. Kubica 104
8. Rosberg 102
9. Sutil 45
10. M. Schumacher 44

Pohár konstruktérů:
1. Red Bull 330
2. McLaren 329
3. Ferrari 250
4. Mercedes 146
5. Renault 123
6. Force India 57
7. Williams 40
8. BMW Sauber 27
9. Toro Rosso 11

Design 26

29. srpna 2010 v 13:44 | Rebelka 27 |  ○Design

Ve formulovém duchu

Design 26

GP Belgie - Kvalifikace

28. srpna 2010 v 16:24 | Rebelka 27 |  F1 2010
GP Belgie - kvalifikace

Fernando Alonso - GP Belgie - kvalifikace

Pořadí na startu po udělených penalizacích:

1.
Mark WebberRed Bull-Renault
2.Lewis HamiltonMcLaren-Mercedes
3.Robert KubicaRenault
4.Sébastian VettelRed Bull-Renault
5.Jenson ButtonMcLaren-Mercedes
6.Felipe MassaFerrari
7.Rubens BarrichelloWilliams-Cosworth
8.Adrian SutilForce India-Mercedes
9.Nico HulkenbergWilliams-Cosworth
10.Fernando AlonsoFerrari
11.Jaime AlguersuariToro Rosso-Ferrari
12.Vitantonio LiuzziForce India-Mercedes
13.Heikki KovalainenLotus-Cosworth
14.Nico RosbergMercedes*
15.Jarno TrulliLotus-Cosworth
16.Sebastien BuemiToro Rosso-Ferrari**
17.Kamui KobayashiSauber-Ferrari
18.Bruno SennaHRT-Cosworth
19.Sakon JamamotoHRT-Cosworth
20.Timo GlockVirgin-Cosworth***
21.Michael SchumacherMercedes****
22.Pedro de la RosaSauber-Ferrari
23.Lucas di GrassiVirgin-Cosworth
24.Vitaly PetrovRenault

* - penalizace pěti míst za výměnu převodovky
** - penalizace tří míst za blokování Rosberga během kvalifikace
*** - penalizaci pěti míst za blokování Jamamota během kvlifikace
**** - penalizace deseti míst za incident s Barrichellem při Velké ceně Maďarska

Původní výsledky kvalifikace ↓↓

Program mistrovství světa v ledním hokeji 2011 na Slovensku:

17. srpna 2010 v 21:44 | Rebelka 27 |  Hokej 2011

Program mistrovství světa v ledním hokeji 2011 na Slovensku:


Pátek 29. dubna:
Skupina A (Bratislava):
16:15 Německo - Rusko
20:15 Slovensko - Slovinsko
Skupina B (Košice):
16:15 Švýcarsko - Francie
20:15 Bělorusko - Kanada

Sobota 30. dubna:
Skupina C (Košice):
16:15 USA - Rakousko
20:15 Norsko - Švédsko
Skupina D (Bratislava):
16:15 Finsko - Dánsko
20:15 Česko - Lotyšsko

Neděle 1. května:
Skupina A (Bratislava):
16:15 Rusko - Slovinsko
20:15 Slovensko - Německo
Skupina B (Košice):
16:15 Kanada - Francie
20:15 Švýcarsko - Bělorusko

Pondělí 2. května:
Skupina C (Košice):
16:15 USA - Norsko
20:15 Švédsko - Rakousko
Skupina D (Bratislava):
16:15 Česko - Dánsko
20:15 Lotyšsko - Finsko

Úterý 3. května:
Skupina A (Bratislava):
16:15 Slovinsko - Německo
20:15 Rusko - Slovensko
Skupina B (Košice):
16:15 Kanada - Švýcarsko
20:15 Francie - Bělorusko

Středa 4. května:
Skupina C (Košice):
16:15 Rakousko - Norsko
20:15 Švédsko - USA
Skupina D (Bratislava):
16:15 Dánsko - Lotyšsko
20:15 Finsko - Česko

Čtvrtek 5. května:
Skupina G - o udržení:
16:15 4A - 4D (Bratislava)
16:15 4B - 4C (Košice).
Osmifinálová skupina E (Bratislava):
20:15 2A - 3D
Osmifinálová skupina F (Košice):
20:15 2B - 3C

Pátek 6. května:
Osmifinálová skupina E (Bratislava):
16:15 1A - 2D
20:15 1D - 3A
Osmifinálová skupina F (Košice):
16:15 1B - 2C
20:15 1C - 3B

Sobota 7. května:
Skupina G - o udržení:
12:15 4C - 4A (Bratislava)
12:15 4B - 4D (Košice)
Osmifinálová skupina E (Bratislava):
16:15 3D - 1A
20:15 2D - 3A
Osmifinálová skupina F (Košice):
16:15 3C - 1B
20:15 2C - 3B

Neděle 8. května:
Osmifinálová skupina E (Bratislava):
16:15 1D - 2A
Osmifinálová skupina F (Košice):
16:15 1C - 2B
Skupina G - o udržení:
20:15 4A - 4B (Bratislava)
20:15 4D - 4C (Košice)

Pondělí 9. května:
Osmifinálová skupina E (Bratislava):
12:15 3A - 3D
16:15 2A - 2D
20:15 1A - 1D.
Osmifinálová skupina F (Košice):
12:15 3B - 3C
16:15 2B - 2C
20:15 1B - 1C

Úterý 10. května:
Volný den

Středa 11. května:
16:15 Čtvrtfinále 1 (Bratislava)
20:15 Čtvrtfinále 2 (Bratislava)

Čtvrtek 12. května:
16:15 Čtvrtfinále 3 (Bratislava)
20:15 Čtvrtfinále 4 (Bratislava)

Pátek 13. května:
16:15 Semifinále 1 (vítěz ČF 1 - vítěz ČF 2, Bratislava)
20:15 Semifinále 2 (vítěz ČF 3 - vítěz ČF 4, Bratislava)

Sobota 14. května:
Volný den

Neděle 15. května:
16:00 Zápas o 3. místo (Bratislava)
20:30 Finále (Bratislava)

Pozn.: Pokud do čtvrtfinále postoupí tým domácího Slovenska, bude hrát večerní zápas od 20:15 ve středu 11. května. Čtvrtfinálové duely ve stejné hrací dny spolu sehrají dvojice 1E - 4F a 2F - 3E, druhý z obou hracích dnů se pak utkají dvojice 1F - 4E a 2E - 3F.

Velká cena Belgie - 29.08.2010

17. srpna 2010 v 21:37 | Rebelka 27 |  F1 2010

13. závod - GP Belgie

Vlajka Belgie

Kdy: 30.08.2010
Kde: Belgie
Okruh: Circuit of Spa Francorchamps
Délka: 7004 metrů
Počet kol: 44
Sledujte na: TV NOVA od 14:00


Zajímavosti:

  • OTEVŘENÍ OKRUHU: 1950
  • PRVNÍ VELKÁ CENA: 18.6.1950
  • NEJVĚTŠÍ RYCHLOST: 315,4 KM/H

Ohlédnutí:

  • 2001 - Michael Schumacher (Ferrari)
  • 2002 - Michael Schumacher (Ferrari)
  • 2003 - /
  • 2004 - Kimi Räikkönen (McLaren)
  • 2005 - Kimi Räikkönen (McLaren)
  • 2006 - /
  • 2007 - Kimi Räikkönen (Ferrari)
  • 2008 - Felipe Massa (Ferrari)
  • 2009 - Kimi Räikkönen (Ferrari)

Grand Prix Maďarska

1. srpna 2010 v 16:11 | Rebelka 27 |  F1 2010
GP Maďarska:
1Mark WebberRBR-Renault1:41:05.571
2Fernando AlonsoFerrari+17.8 s
3Sebastian VettelRBR-Renault+19.2 s
4Felipe MassaFerrari+27.4 s
5Vitaly PetrovRenault+73.1 s
6Nico HulkenbergWilliams-Cosworth+76.7 s
7Pedro de la RosaBMW Sauber-Ferrari+1 kolo
8Jenson ButtonMcLaren-Mercedes+1 kolo
9Kamui KobayashiBMW Sauber-Ferrari+1 kolo
10Rubens BarrichelloWilliams-Cosworth+1 kolo
11Michael SchumacherMercedes GP+1 kolo
12Sebastien BuemiSTR-Ferrari+1 kolo
13Tonio LiuzziForce India-Mercedes+1 kolo
14Heikki KovalainenLotus-Cosworth+3 kola
15Jarno TrulliLotus-Cosworth+3 kola
16Timo GlockVirgin-Cosworth+3 kola
17Bruno SennaHRT-Cosworth+3 kola
18Lucas di GrassiVirgin-Cosworth+4 kola
19Sakon YamamotoHRT-Cosworth+4 kola
-Lewis HamiltonMcLaren-Mercedes+47 kol
-Robert KubicaRenault+47 kol
-Nico RosbergMercedes GP+55 kol
-Adrian SutilForce India-Mercedes+55 kol
-Jaime AlguersuariSTR-Ferrari+69 kol


Průběžné pořadí MS (po 12 z 19 závodů):
1. Webber 161
2. Hamilton 157
3. Vettel 151
4. Button 147
5. Alonso 141
6. Massa 97
7. Rosberg 94
8. Kubica 89
9. M. Schumacher 38
10. Sutil 35

Pohár konstruktérů:
1. Red Bull 312
2. McLaren 304
3. Ferrari 238
4. Mercedes 132
5. Renault 106
6. Force India 47
7. Williams 40
8. BMW Sauber 23
9. Toro Rosso 10

free counters