6:13
0

Nominace ČESKA na MS 2012

30. dubna 2012 v 15:34 | isport.cz |  Hokej 2012

V neděli večer trenér Alois Hadamczik zveřejnil nominaci na hokejový šampionát. Prvním vypadlíkem je obránce Kindl. Důvod? Podle dostupných zpráv ten, že se nevešel do předpokládané sestavy pro úvodní utkání na turnaji. A musel by tedy čekat. Místo něj byl povolán mladičký obránce Slavie Jakub Krejčík.

Brankáři:

• Jakub Kovář (České Budějovice),
  • Jakub Štěpánek (Petrohrad/KHL),
  • Petr Mrázek (Ottawa 67's/OHL),

KajotBet Hockey Games - Česko x Rusko 2:1 (29/04/2012)

30. dubna 2012 v 15:24 | Rebelka 27 |  Hokej 2012

V posledním zápase sezóny Euro Hockey Tour se Češi na domácí půdě v Brně utkali s Rusy. V tomto utkání se mělo rozhodnout o celkovém vítězi EHT.

Pět dní do šampionátu

28. dubna 2012 v 20:47 | Rebelka 27 |  Hokej 2012

Pomaličku se nám začíná rýsovat sestava na šampionát v ledním hokeji. Musím uznat, že Aloisi Hadamczikovi vůbec nezávidím...

Svoji účast přislíbili tito hráči:
  • Milan Michálek
  • Michael Frolík
  • David Krejčí

KajotBet Hockey Games - Česko x Finsko 2:3 p (28/04/2012)

28. dubna 2012 v 20:26 | Rebelka 27 |  Hokej 2012

Čeští reprezentanti začali lépe než jejich soupeři. První gól padl ve 14. minutě, prosadil se Ondřej Němec. Druhý gól přidal o pár minut později Lukáš Kašpar, a tak poslal český tým do vedení 2:0. Naši hokejisté své rivaly přehrávali, lépe jsme kombinovali a v koncovce jsme se více prosazovali. Hlavní sudí byli Rusové, kteří pískali velmi přísně. Velmi mě zarazilo vyloučení našeho obránce Petra Čáslavy a Fina Pesonena, oba hráči dostali trest 5 minut + dokonce utkání. Nepochopila jsem proč, tak přísně vylučovali. Ale bylo to jejich rozhodnutí.

KajotBet Hockey Games - Švédsko x Česko 3:5 (26/04/2012)

27. dubna 2012 v 18:17 | Rebelka 27 |  Hokej 2012

První zápas v rámci Českách hokejových her sehráli Češi proti Švédům. Do zápasu naši reprezentanti vstoupili velmi zvolna, jelikož je Švédové přebruslovali. I v počtech střel na bránu v první třetině byli hosté úspěšnější. První se radovali švédští hokejisté v 6. minutě překonali brankáře Jakuba Štěpánka. Čechům se povedlo skórovat v závěru první třetiny a vstřelili soupeřům takzvaný gól do šatny.

Nominace české reprezentace na KAJOTbet Hockey Games (26.- 29.dubna 2012, Brno a Petrohrad)

26. dubna 2012 v 16:34 | hokej.cz |  Hokej 2012

Brankáři:

• Jakub Štěpánek (Petrohrad, KHL)
  • Jakub Kovář (HC MOUNTFIELD České Budějovice)
  • Tomáš Pöpperle (HC Sparta Praha)

Nominace Švédska na KAJOTBet Hockey Games (26. - 29. dubna 2012, Brno a Petrohrad)

25. dubna 2012 v 18:12 | hokej.cz |  Hokej 2012

Brankáři:
Jhonas Enroth (Buffalo, NHL), Viktor Fasth (AIK Stockholm), Christopher Nihlstorp (Färjestad)

Liga Mistrů: FC Barcelona x Chelsea 2:2 (24/04/2012)

25. dubna 2012 v 17:43 | Rebelka 27 |  ○Fotbal

Odvetný zápas sehráli hráči Barcelony proti Chelsea. Londýnský tým zvítětil doma nad Barcelonou 1:0 a přivezl si na stadion Nou Camp jednogólový náskok. V zápase se rozhodovalo o postupujícím do finále.

Štěpánek jedničkou pro šampionát

25. dubna 2012 v 17:19 | tn.cz |  Hokej 2012

Českou brankářskou jedničkou pro nadcházející světový šampionát v ledním hokeji, který se koná ve Finsku a Švédsku, by při neúčasti loňské opory Ondřeje Pavelce měl být Jakub Štěpánek. Reprezentační kouč Alois Hadamczik na pondělním srazu oznámil, že gólman Petrohradu má jeho důvěru.

GP Bahrajnu - fotky

24. dubna 2012 v 15:29 | Rebelka 27 |  F1 2012

Pro vstup do galerie, klikni na fotky

Nominace Finska na KAJOTBet Hockey Games (26. - 29. dubna 2012, Brno a Petrohrad):

24. dubna 2012 v 15:18 | hokej.cz |  Hokej 2012

Brankáři:
Kari Lehtonen (Dallas, NHL), Petri Vehanen (Kazaň, KHL), Joni Ortio (Turku).

Obránci:
Pasi Puistola (Čerepovec, KHL), Janne Niskala (Atlant Mytišči, KHL), Lasse Kukkonen (Magnitogorsk, KHL), Juuso Hietanen (N. Novgorod, KHL), Mikko Mäenpää (Chabarovsk, KHL), Topi Jaakola (Lulea, Švédsko), Ossi Väänänen (Jokerit Helsinky), Mikko Kousa, Toni Söderholm (oba IFK Helsinky).

Nominace Ruska na KAJOTBet Hockey Games (26. - 29. dubna 2012, Brno a Petrohrad):

24. dubna 2012 v 15:17 | hokej.cz |  Hokej 2012

Brankáři:
Semjon Varlamov (Colorado, NHL), Konstantin Barulin (Atlant Mytišči), Michail Birjukov (Chanty-Mansijsk).

Obránci:
Alexej Jemelin (Montreal, NHL), Nikita Nikitin (Columbus, NHL), Ilja Nikulin, Konstantin Kornějev, Jevgenij Medvěděv (všichni Kazaň), Dmitrij Kalinin, Děnis Děnisov (oba Petrohrad), Jevgenij Rjasenskij (CSKA Moskva), Ivan Višněvskij (Atlant Mytišči), Jevgenij Birjukov (Magnitogorsk).

Předběžná nominace na EHT

24. dubna 2012 v 15:12 | Rebelka 27 |  Hokej 2012

Přes týden a kousek nám zbývá do zahájení hokejového šampionátu ve Finsku a Švédsku. Trenér Alois Hadamczik to opět nemá jednoduché. K omluveným hráčům patří brankář Ondřej Pavelec, který bude týmu velmi chybět. Kdo bude hájit českou klec? Jakub Štěpánek, Tomáš Pöpperle, Jakub Kovář či někdo jiný? Zatím trenér nemá jasno. Dále se omluvil ze zdravotních důvodů Tomáš Rolinek.

22. dubna 2012 v 16:32 | f1sport.autorevue.cz |  F1 2012

I když je za námi teprve čtvrtý závod, dovolím si napsat, že letošní sezóna bude velmi zajímavá. V Austrálii zvítězil Jenson Button, v Malajsii se radoval Fernando Alonso, VC Číny patřila Nicovi Rosbergovi a ve čtvrtém podniku urval první místo Sebastian Vettel. Čtyři Velké ceny a čtyři vítězové.

Fernando skvěle odstartoval, z 9. pozice se probojoval na páté místo. Bohužel po první zastávce v boxech se propadl. A po celý závod se držel kolem 9. místa. Dokázal se však zvednout a do cíle dojel na 7. místě, které mu přineslo 6 bodů. Myslela jsem si, že Kimi Räikkönen překoná Sebastiana Vettela a ukořistí jeho první místo. Po druhých zastávkách v boxech to i tak vypadalo. Bohužel se tak nestalo a Fin skončil na krásném druhém místě, jeho týmový kolega Romain Grosjean skončil o pozici níž. Závod byl smolný pro Jensona Buttona, který musel pár kol před koncem do boxů, kvůli pneumatice. A nakonec ze závodu musel odstoupit. Příští Velká cena je naplánovaná na 13. května a pojede se ve Španělsku.