Září 2012

Nepropásnětě výjimečný okamžik. Pořiďte si Hvězdnou kartu přímo od Ondřeje Pavelce!

29. září 2012 v 12:57 | hcbilitygri.cz |  HC Bílí Tygři Liberec

Brankář Ondřej Pavelec si v pondělí 1. října vyzkouší zcela nezvyklou roli. Na Rotundě Tipsport areny bude od 16:00 do 18:00 nabízet, vedle klasických vstupenek, i speciální balíček na nejbližších 5 domácích zápasů, nazvaný "Hvězdná karta". Nenechte si ujít výjimečné setkání s jedním z nejlepších českých brankářů současnosti!

Přímo od Ondřeje Pavelce si můžete zajistit místa na domácí duely Bílých Tygrů se Slavií, Kladnem, Mountfieldem, Kometou Brno a Plzní. Při vstupu do Tipsport areny se pak můžete prokázat kartou s vlastnoručním podpisem pětadvacetiletého brankáře a naplno si užít výkony dalších Pavelcových "kolegů" ze slavné NHL!

Bílí Tygři Liberec vs. PSG Zlín 7:5 (28/09/2012)

29. září 2012 v 12:48 | Rebelka 27 |  HC Bílí Tygři Liberec

6. kolo hokejové extraligy:

HC Škoda Plzeň vs. Bílí Tygři Liberec 4:3sn (26/09/2012)

29. září 2012 v 12:29 | Rebelka 27 |  HC Bílí Tygři Liberec

HC Škoda Plzeň vs. Bílí Tygři Liberec 4:3sn (3:0, 3:3, 4:3sn)

Branky a nahrávky: 9. Ševc (Vlasák, Kovář), 32. Gulaš (Marušák), 44. Gulaš, rozhodující sam. nájezd Straka - 47. Šmíd (Nedvěd, Netík), 51. Cebák (Kudrna), 54. Nedvěd (R. Vlach)

Rozhovor: Soupeř měl více štěstí, míní brankář Pavelec

25. září 2012 v 16:37 | hcbilitygri.cz |  ○Ondra Pavelec

Po dvou zápasech s celkem devíti obdrženými brankami si jistě mnozí fanoušci Bílých Tygrů kladou otázku, co se děje v liberecké brance. Vinit ale nemohou pouze Ondřeje Pavelce, brankáře z týmu Winnipeg Jets. I on ví, že extraliga je plná kvalitních brankářů a že ani taková hvězda jako on nemůže změnit tým ve stroj na výhry.

Bílí Tygři Liberec vs. Piráti Chomutov 2:5 (23/09/2012)

23. září 2012 v 20:04 | Rebelka 27 |  HC Bílí Tygři Liberec

Chomutov převálcoval Liberec

Debutový zápas v dresu Liberce absolvoval Ondřej Pavelec v pátečním utkání, ve kterém Liberec podlehl Českým Budějovicím 1:4. Ani v dnešním duelu se svěřencům trenéra Jelínka nedařilo. Brankářská posila Tygrů inkasovala v prvních 90 vteřinách dva góly. A rázem hosté z Chomutova vedli 2:0.

10Nico RosbergMercedes1:49,4631:47,943

Bylo to rychlé a mám toho docela dost, prohlásil Ondřej Pavelec po extraligové premiéře

22. září 2012 v 13:52 | hokej.cz |  ○Ondra Pavelec

Duel třetího kola Tipsport extraligy mezi Mountfieldem a Bílými Tygry z Liberce nebyl významný pouze pro domácího obránce Františka Ptáčka, který si připsal 1036. start v soutěži a stal se novým rekordmanem, ale také pro gólmana hostí Ondřeje Pavelce, jenž se během dosavadní kariéry stihl prosadit v zámořské NHL a českým barvám pomohl k poslednímu titulu mistrů světa v roce 2010. Na extraligový led však vybruslil v Budvar aréně úplně poprvé.

HC Mountfield vs. Bílí Tygři Liberec 4:1 (21/09/2012)

22. září 2012 v 13:39 | Rebelka 27 |  HC Bílí Tygři Liberec

Ondřej Pavelec v pátek 21. září sehrál první utkání v české nejvyšší soutěži. Nikdy v EHL nehrál, protože odešel chytat do zámoří už v 17 letech. První zápas v dresu Bílích Tygrů se Ondrovi moc nevydařil, jeho tým podlehl jihočechům 4:1. Další zápas odehrají liberečtí v neděli od 17:00 s Chomutovem.

Red Bull-Renault
1'47.947

15
2
Lewis Hamilton
1'48.272
0.325
15
3
Ferrari
1'48.623
0.676
11
4
Nico Hülkenberg
1'48.859
0.912
16
5
1'48.865
0.918
17
6
Ferrari
1'49.458
1.511
13
7
Paul Di Resta
1'49.684
1.737
15
8
Mercedes
1'49.699
1.752
16
9
Bruno Senna
Williams-Renault
1'49.715
1.768
14
10
Michael Schumacher
Mercedes
1'49.981

1
1'48.340

27
2
1'48.651
0.311
24
3
Ferrari
1'48.896
0.556
26
4
Mark Webber
1'48.964
0.624
26
5
1'49.086
0.746
28
6
1'49.300
0.960
30
7
1'49.339
0.999
32
8
Mercedes
1'49.790
1.450
32
9
Ferrari
1'50.039
1.699
28
10
1'50.161

1
1'50.566

24
2
1'50.615
0.049
15
3
1'51.459
0.893
17
4
Ferrari
1'51.525
0.959
20
5
Pastor Maldonado
1'51.576
1.010
20
6
Mark Webber
1'51.655
1.089
19
7
1'51.658
1.092
24
8
1'51.943
1.377
21
9
Toro Rosso-Ferrari
1'52.275
1.709
24
10
Sergio Pérez
Sauber-Ferrari
1'52.296
1.730
19

Design 53

21. září 2012 v 13:52 | Rebelka 27 |  ○Design
Vím, že poslední design se tu moc dlouho neohřál, ale byl to jen dočasně. Na tomto jsem si dala více záležet. Nejvíc mě naštve, když si nějaký design vymyslím a pak mi to nesedí rozměrově. To asi znáte...

20. září 2012 v 17:54 | Rebelka 27 |  OP Fotky
Ondra již trénoval v Liberci, kde bude chytat při výluce NHL...

Pocity z Liberce jsou super, říká po prvním tréninku Ondřej Pavelec

20. září 2012 v 17:43 | hcbilitygri.cz |  ○Ondra Pavelec

Výluka v zámořské NHL dala možnost evropským celků vábit hvězdné hráče této soutěže a nejinak tomu je i v extralize a Liberci. K Bílým Tygrům se připojil brankář Winnipegu Jets Ondřej Pavelec, jenž má za sebou první trénink v Tipsport aréně. Pod Ještědem se ještě čeká na vyřízení administrativních záležitostí a zejména také na dohodu s Kladnem, které vlastní gólmanova práva pro českou extraligu. U příležitosti prvního tréninku se Ondřej dostavil také mezi novináře a poskytl první rozhovor na severu Čech.

Fernandova helma - Singapur

20. září 2012 v 17:38 | Rebelka 27 |  ○Fernando Alonso
Přichází noční závod a s nimi jsou spjaty nové helmy - lesklé helmy. I Fernando takovou má, co na ni říkáte?

Když nevyšel Třinec, Ondřej Pavelec zamíří do Liberce. Bílí Tygři mají i Ladislava Šmída

20. září 2012 v 17:35 | hokej.cz |  ○Ondra Pavelec

Brankář Ondřej Pavelec z Winnipegu (na snímku) bude při výluce v NHL chytat za Liberec. Pětadvacetiletý mistr světa z roku 2010 měl namířeno původně do Třince, který ale Pavelce po jeho příletu ze zámoří překvapil tím, že od dohody ustoupil. Bílí Tygři také potvrdili příchod už dříve avizované posily ze zámoří, beka Ladislava Šmída z Edmontonu.

Pavelec do Třince nejde. Ale vypadá to, že začnu v Česku, řekl gólman

17. září 2012 v 19:41 | idnes.cz |  ○Ondra Pavelec

Hokejový brankář Ondřej Pavelec by se měl při výluce v NHL objevit v extralize. Podle vyjádření svého agenta Allana Walshe na Twitteru měl zamířit do Třince, z avizovaného angažmá však sešlo