Lev Praha je nejlepší!

1. května 2014 v 11:20 | Rebelka 27 |  ○Jak to vidí Rebelka 27

"Pro nás jste mistři," tohle jsme skandovali na pražském letišti Václava Havla. Ale hezky od začátku. Měla jsem tu možnost jít ve čtvrtek na čtvrtý zápas finále KHL. Lev bohužel prohrál, ale ta atmosféra byla dokonalá. V pondělí proběhl další zápas v pražské O2 aréně a celé dolní patro dostalo bílá trika. Já jsem si ještě pořídila šálu, protože mi nemohla chybět. Zápas byl pěkný a Lvi vyhráli v prodloužení. Eufórie byla veliká. Nic nebylo ztraceno, o vítězi Gagarinova poháru se mělo rozhodnout v sedmém zápase na domácí půdě soupeře.


Bohužel do Magnitogorsku jsem opravdu neletěla. :D Tak jsem šla se skalními fanoušky fandit do hospody Na střídačce. Všichni měli na sobě dresy, trička nebo šály. Bylo to parádní. Ale Lvům se nepodařilo zvítězit a tak výhru získal soupeř. Nedá se nic dělat. lev měl úžasnou sezónu a skončit druhý není žádná ostuda. I když prohrát ve finále je hořká pilulka. Byla jsem na vážkách, jestli jet na letiště. Kluci se měli vrátit kolem půlnoci. Vyrazila jsem na cestu a dala jsem se do řeči s jedním fotografem a fanynkou Lva. Tak jsem aspoň nejela sama a měli jsme o čem mluvit.

Na letišti se pomalu scházeli fanoušci. Vyzbrojeni vzkazy v českém ale i anglickém jazyce. Utvořili jsme takový půlkruh a čekali, až uvidíme přicházet hokejisty. Když byl spatřen první příchozí, propuklo veliké nadšení. Začalo se skandovat: "Pro nás jste mistři," případně "Mistři západu, mistři západu..." Bylo to krásné, utvořený půlkruh zmizel a všichni se vrhli na hokejisty. Fotili se s nimi a nechali si podepisovat trika, dresy. Já jsem ukořistila také autogram, dokonce 3. Akorát nějak nemohu rozšifrovat, kdo se mi to podepsal. :D Dokonce budu mít fotky od fotografa, kterého jsem předtím potkala. Jsem zvědavá, jaké budou. Tohle byl pro mě další dokonalý zážitek. A už mám i své nové oblíbence Michala Řepíka a Justina Azeveda.


Už se nemůžu dočkat další sezóny, ale tentokrát bych chtěla jít i na zápasy základní části. :) A věřím, že příští rok to klukům vyjde! :)Podpisy téměř rozluštěny! :) Vlevo nahoře se mi podepsal Martin Ševc #55, vedle Petr Vrána #20, ale to poslední dole netuším. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (701)
Zobrazit starší komentáře

701 YudikolSailk YudikolSailk | E-mail | Web | Pondělí v 17:37 | Reagovat

Вы долгое время выбирали организацию, которая сможет заняться проектированием установок? Было сложно выбрать специалистов в отрасли производства оборудования для полимер-песчаной продукции? С содействием сотрудников компании, которых возможно подобрать полимерпесчаное оборудование, но если вы зайдете на сайт 18PS.RU, то все ваши сложности будут решены!

На 18ps.ru вы сможете выбрать специалистов для разных секторов. Сегодня полимер песчаное оборудование пользуется спросом. С содействием него реально изготовить разную продукцию, которая будет пользоваться спросом для разных целей. Если вы стремитесь <a href=https://18ps.ru/>изделие оборудование полимерпесчаный производство</a> , советуем обращаться в организацию к профессионалам.

На сайте компании вы можете пролистать каталог, в котором находится оборудование к реализации. На всю технику есть гарантийное обслуживание. Если вы стремитесь сделать бизнес под ключ, вам необходимо будет надёжное оборудование. Именно такие товары вы можете найти, если напишите к специалистам сообщества. Менеджеры проинформируют вас и подскажут, как создать крутой бизнес по переработке пвх мусора и продвигать его. Сегодня сделать толковый бизнес не так уж и быстро. Чтобы не прогадать, необходимо досконально изучить нишу.

Если вы планируете открыть серьёзное производство, вам понадобиться надёжное оборудование. К такому можно отнести дробилки для полимеров, которые будут функционировать длительное время. Нужно хорошо знать, где приобретать такое оборудование. В противном случае можно прогадать и попасть в западню мошенников. В эти дни также технология и переработка полимеров безумно популярна. Именно такая технология сможет дать возможность заработать вам приличные деньги.

Отметим и то, что передовые технологии не стоят на месте. Сейчас трассы из мусора уже активно разрабатываются и эксплуатируются. Кроме этого, недавно начали создавать и плитку из мусора. Если вам потребуются будут консультации, мы советуем обращаться к администраторам компании. Они смогут проконсультировать клиентов по любым вопросам.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

free counters